Onze medewerkers

Doornspijk

Hennie Verkruyssen - Wijnne Financiele administratie / Personeel / Eigenaar M: 06-47195383 E: hennie@wijnne.nl
Gerrit Wijnne Inkoop & Verkoop / Eigenaar M: 06-41012839 E: gerrit@wijnne.nl
Gerrit Jan Wijnne Verkoop & vraagbaak
Ria Wijnne - Van Loo Financiƫle & verkoop administratie
Kevin van de Kolk Medewerker verkoopondersteuning E: kevin@wijnne.nl
Patrick van Eck Service adviseur M: 0525-682433 E: werkplaats@wijnne.nl
Wilfred Westerink 1e autotechnicus, airco specialist & APK keurmeester
Rowan van Putten 1ste autotechnicus
Bas Bonhof 1ste autotechnicus & APK keurmeester
William Bonhof 1ste autotechnicus
Igor Doorneweerd Leerling autotechnicus
Tonny Stouten Plaatwerker E: tonny@wijnne.nl
Johan van Enk Autospuiter
Jeroen Regterschot Plaatwerker
Juan van Boven Leerling plaatwerker

Nijmegen

Anneke Wijnne Vestigingsverantwoordelijke / Marketing / Eigenaar M: 06-17155125 E: anneke@wijnne-nijmegen.nl
Jiri Meijer 1e autotechnicus & APK keurmeester
Karel Cronenberg Leerling autotechnicus

Dieren

Fabian Lindner Verkoop ondersteuning E: verkoop@wijnne-dieren.nl
Miranda van der Rijt Service adviseur E: werkplaats@wijnne-dieren.nl
Maurits Terhorst 1e autotechnicus & APK keurmeester
Erik Nagel 1e autotechnicus & APK keurmeester